Wersje językowe
Promocje
Płyty HPL gr 10 mm, kolor SZARY
Płyty HPL gr 10 mm, kolor SZARY
237,41 zł 159,25 zł
m2
Płyty HPL gr 10 mm, kolor BEŻ
Płyty HPL gr 10 mm, kolor BEŻ
237,41 zł 159,25 zł
m2
Płyty HPL gr 10 mm, kolor BIAŁY
Płyty HPL gr 10 mm, kolor BIAŁY
237,41 zł 159,25 zł
m2
Producenci
Zwroty i reklamacje

1. W przypadku wystąpienia wad w otrzymanym Towarze lub otrzymania Towaru niezgodnego z Umową Sprzedaży, Kupujący ma prawo do:
Skorzystania ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedawcy,
Złożyć Sprzedawcy reklamację z tytułu niezgodności towaru z Umową Sprzedaży (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z pózn. zm.) i ustawa z dnia 2 lipca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z poźn. Zmianami),
Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – przepisy Kodeksu Cywilnego),
Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju
i przeznaczenia akcesoria i sprzętu oraz od producenta.
Wykaz autoryzowanych serwisów znajduje się na karcie gwarancyjnej lub stronie internetowej producenta.
Wykaz autoryzowanych serwisów znajduje się na karcie gwarancyjnej lub stronie internetowej producenta.
2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271) Konsument, który zawarł umowę na odległość (w wypadku złożonego Zamówienia), może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania Towaru.
3. Konsument odstępujący od umowy ma obowiązek zwrócić towar w stanie niezmienionych, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
4. Zwracany towar należy odesłać niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni od dnia odebrania towaru, na adres Sprzedawcy, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, z zastrzeżeniem zdania pierwszego, jaki otrzymał od Sprzedawcy. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, itp. dokumenty (nie dotyczy dowodu zakupu). Opłata za zamówienie, wraz z poniesionymi kosztami transportu (w wysokości najtańszej oferowanej przez Sprzedawcę opcji dostawy), zostanie zwrócona na wskazany przez Klienta rachunek bankowy, nie później niż w ciągu 14 dni. Natomiast jeżeli płatność była dokonana przy użyciu karty płatniczej, zwrot pieniędzy zostanie dokonany na rachunek karty użytej do płatności.

5) W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl